slide

RÝCHLO PÁS 75cm

CLIP IN VLASY - najšetrnejší, najjednoduchší a najlacnejší metóda predlžovania vlasov Zmeňte sa počas 5 minút vďaka tejto unikátnej metóde predlžovania vlasov!

Metóda CLIP IN je jednoduchou metódou predlžovaní vlasov, ktorú zvládne v pohodlí domova každá z Vás. Clip in sponky sú opatrené silikónovým prúžkom pre maximálnu ochranu Vašich vlasov a maximálnemu prichyteniu k Vašim vlasom.

Zabudnite na drahé metódy, ktoré Vám zničí Vaše vlasy. Je tu CLIP IN. SYNTETICKÉ CLIP IN VLASY - lacnejšia, ale takmer porovnateľná varianta k ľudským vlasom Syntetické predlžovanie vlasov sa stalo hitom z celej rady dôvodov: Mnohí ľudia jednoducho nemajú radi myšlienku, že nosí reálne vlasy niekoho iného (cudzie genetika na mojom tele?, Prečo niekto predal svoje vlasy? Musel?, Žije vôbec?) A pre mnoho ľudí je to cenovo dostupnejšie variant.

Naše vysoko kvalitné syntetické vlasy stoja v priemere o 70% menej ako ekvivalent v reálnych vlasoch. Syntetické vlasy sú vyrobené takmer v každom odtieni, od rovných po vlnité lokne, a nespočetných dĺžok. Vlasy, ktoré ponúkame, sú prevažne vyrobené špeciálne pre nás a sú podrobené ďalším stabilizačným procesom, ktoré majú za následok výnimočnú kvalitu, farebnú a tvarovú stálost. Jedním z dôvodov, prečo mnoho ľudí preferuje syntetické teplotne odolné vlákno, je to, že drží styling neuveriteľne dobre, napríklad lokne vytvorené kulmou vydrží dni miesto hodín, na slnku v daždi ..... kedykoľvek. Ďalšou výhodou je, že získate väčší objem pri spojení s Vašimi vlasmi. Pri správnej údržbe Vám Vaša vlasové predĺženia vydrží takmer nekonečne.


YzdlMDI1MG